Ognisko Sycharowskie w Tarnowskich Górach – ul. Różana 2

Parafia
kamilianie-168 Zapraszamy na spotkania Ogniska w każdy trzeci piątek miesiąca. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 18-tej, a następnie kontynuujemy spotkanie w salce. Opiekunem Ogniska jest ojciec Wojciech Mojecki
Parafia >>
Diecezja Gliwicka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

20 kwietnia, w trzeci piątek miesiąca spotkaliśmy się w Ognisku Wiernej Miłości Małżeńskiej w Tarnowskich Górach. Rozpoczęliśmy o 18-tej Mszą Świętą. Po Eucharystii przeszliśmy do salki kontynuować nasze spotkanie, w którym wzięły udział 23 osoby (w tym 3 małżeństwa i troje dzieci).

Przy kawie, herbacie i ciastku zaczęliśmy od spraw organizacyjnych. Po ich przedstawieniu przez naszego lidera Sebastiana, odbyła się „rundka”, w której mogliśmy krótko powiedzieć o sobie – oczywiście tyle, na ile ktoś miał ochotę, albo siłę.

Nasze kwietniowe spotkanie ubogaciła Ania – liderka Ogniska ze Strumienia. Dzięki niej wiemy już trochę o 5 językach miłości. Żeby poznać je lepiej wielu z nas zamierza, za namową Ani, sięgnąć po książkę  Garyego Chapmana, ale z całą pewnością jest to doskonały wstęp do poznawania sposobów wyrażania i okazywania uczuć. A wszystko oczywiście po to, aby nasze małżeństwa odradzały się, stawały się doskonalsze, a dla tych, którzy czekają na współmałżonka, były dobrym przygotowaniem na powrót i przyjęcie.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie 18 maja.

Warto walczyć o małżeństwo – zawsze, bo NIGDY nie jest za późno.

Kronika