Ognisko Sycharowskie w Tarnowskich Górach – ul. Różana 2

Parafia
kamilianie-168 Zapraszamy na spotkania Ogniska w każdy trzeci piątek miesiąca. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 18-tej, a następnie kontynuujemy spotkanie w salce. Opiekunem Ogniska jest ojciec Wojciech Mojecki
Parafia >>
Diecezja Gliwicka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani,

Zapraszamy na otwarcie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej, które odbędzie się 11 kwietnia  2018 r. czyli  w II środę  miesiąca w Parafii p.w. Św. Kamila w Zabrzu ul. Dubiela 10.

Rozpoczynamy o godz. 18.00  Mszą Świętą. Po jej zakończeniu, w kościele wspólnie z innymi odmówimy Nowennę do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych – musimy wybłagać zdrowienie naszych małżeństw.

Po nowennie zapraszamy do salki na spotkanie, gdzie o.o. Wojciech Kamilianin zaprezentuje krótką konferencję. Będzie okazja do dyskusji i dzielenia się swoim doświadczeniem. W spotkaniu będzie również uczestniczył nasz opiekun duchowy ks. Paweł Dubowik oraz założyciel naszej wspólnoty Andrzej Szczepaniak.

Zapraszamy wszystkich, którzy przeżywają kryzys w małżeństwie, tych którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, czy też są po rozwodzie, osoby, które potrzebują wsparcia i pomocy. Wszystkich, którzy dążą do uzdrowienia sakramentalnego małżeństwa. We dwoje lub w pojedynkę.

Warto walczyć o małżeństwo – zawsze, bo NIGDY nie jest za późno.

Spotkania będą odbywały się w każdą drugą środę miesiąca.

Link do parafii : http://www.kamilianie-zabrze.pl/

Każde trudne małżeństwo jest do uratowania, bo z Bożą pomocą wszystko jest możliwe.

Kronika