Ognisko Sycharowskie w Tarnowskich Górach – ul. Różana 2

Parafia
kamilianie-168 Zapraszamy na spotkania Ogniska w każdy trzeci piątek miesiąca. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 18-tej, a następnie kontynuujemy spotkanie w salce. Opiekunem Ogniska jest ojciec Wojciech Mojecki
Parafia >>
Diecezja Gliwicka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W III piątek miesiąca, 16 marca spotkaliśmy się w naszym tarnogórskim Ognisku Wiernej Miłości Małżeńskiej.

Kilkuosobową grupą przybyliśmy wcześniej aby o 17-tej poprowadzić w kościele Drogę Krzyżową z rozważaniami małżeńskimi

http://sychar.org/modlitwa/sycharowska-droga-krzyzowa.pdf

Byliśmy oczywiście bardzo przejęci , ale podobno Droga Krzyżowa z naszymi rozważaniami została dobrze odebrana przez parafian , wzbudziła nie tylko zainteresowanie ale przede wszystkim wzruszenie . Kochani trzeba podejmować takie wyzwania .

Następnie uczestniczyliśmy o 18-tej w Mszy Świętej . Po Eucharystii przeszliśmy do salki kontynuować nasze spotkanie. Na początku spotkania wręczyliśmy naszemu drogiemu Opiekunowi Ojcu Wojtkowi Margaretkę , którą udało się utworzyć .

W spotkaniu wzięło udział 17 osób . Była kawa, herbata i słodkości. Zaczęliśmy od spraw organizacyjnych , potem  „rundka” podczas , której każdy mógł się przedstawić , a że rundka się przedłużyła to nie oglądaliśmy kolejnej części warsztatów  „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”

Kolejne spotkanie już 20 kwietnia , zapraszamy wszystkich, którzy przeżywają kryzys w małżeństwie, tych którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, czy też są po rozwodzie. We dwoje lub w pojedynkę.

Zapraszamy osoby, które potrzebują wsparcia i pomocy. Wszystkich, którzy dążą do uzdrowienia sakramentalnego małżeństwa.

Każde trudne małżeństwo jest do uratowania, bo z Bożą pomocą wszystko jest możliwe.

Kronika