Ognisko Sycharowskie w Tarnowskich Górach – ul. Różana 2

Parafia
kamilianie-168 Zapraszamy na spotkania Ogniska w każdy trzeci piątek miesiąca. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 18-tej, a następnie kontynuujemy spotkanie w salce. Opiekunem Ogniska jest ojciec Wojciech Mojecki
Parafia >>
Diecezja Gliwicka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszamy na kolejne spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej, które odbędzie się 16 marca  2018 r. czyli  w III piątek  miesiąca w Tarnowskich Górach w parafii p.w. Matki Bożej Uzdrowienie Chorych (ul.Różana 2).

Rozpoczynamy tym razem prowadzoną przez naszą sycharowską grupę Drogą Krzyżową z rozważaniami małżeńskimi o godz. 17.00. Później uczestniczyć będziemy we Mszy Świętej, po której spotykamy się w salce  parafialnej.

To już druga Droga Krzyżowa, do której staramy się aktywnie włączyć (pierwszy raz w Żorach 9 marca).  Nie jest to oczywiście żaden wyczyn – Pan Jezus szedł i cierpiał…… cóż my….

My dajemy tylko niewielkie świadectwo. Świadectwo naszej wierności. Wierności Panu Bogu i naszym małżonkom. Słuchając parafian z Żor, przekonaliśmy się, że warto było… Skupienie, wspólne przeżywanie – to wszystko ma sens…

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy przeżywają kryzys w małżeństwie, tych którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, czy też są po rozwodzie. We dwoje lub w pojedynkę.

Zapraszamy osoby, które potrzebują wsparcia i pomocy. Wszystkich, którzy dążą do uzdrowienia sakramentalnego małżeństwa.

Każde trudne małżeństwo jest do uratowania, bo z Bożą pomocą wszystko jest możliwe.

 

Kronika