Ognisko Sycharowskie w Tarnowskich Górach – ul. Różana 2

Parafia
kamilianie-168 Zapraszamy na spotkania Ogniska w każdy trzeci piątek miesiąca. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 18-tej, a następnie kontynuujemy spotkanie w salce. Opiekunem Ogniska jest ojciec Wojciech Mojecki
Parafia >>
Diecezja Gliwicka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W III piątek miesiąca, 19 stycznia spotkaliśmy się w naszym tarnogórskim Ognisku Wiernej Miłości Małżeńskiej. Rozpoczęliśmy o 18-tej Mszą Świętą. Po Eucharystii przeszliśmy do salki kontynuować nasze spotkanie. W spotkaniu wzięły udział 22 osoby w tym prawie 3 małżeństwa i dwoje dzieci. Była kawa, herbata i słodkości. Zaczęliśmy od spraw organizacyjnych, potem szybka „rundka” podczas, której każdy mógł się przedstawić. Na spotkaniu gościliśmy Karolinę, która opowiedziała nam o swoich rodzicach, którzy zeszli się po 26 latach rozłąki. Przepiękne to było świadectwo, wzruszające bo i łzy pojawiły się na sali, świadectwo Karoliny bardzo nam pomogło, było w nim pomimo wszystko wiele radości, wiele o przebaczeniu, uzdrowieniu, pojawiła się wartość nadziei i wiary nawet w tak trudnych i długotrwałych kryzysach, świadectwo Karoliny mówiło też o wdzięczności Panu Bogu za wszystko co czyni co wzmaga też naszą ufność do Niego.  

Zapraszamy na kolejne spotkanie 16 lutego.

Warto walczyć o małżeństwo – zawsze, bo NIGDY nie jest za późno.

 

p.s.   a nasz opiekun duchowy Ojciec Wojciech zaprosił nas do siebie do Zabrza na kolejne  spotkanie modlitewne w druga środę miesiąca, ale o tym już w kolejnej wiadomości.

Kronika